Oświetlenie led do domu i ogrodu,żarówki ledowe,gu10 led,zarówki gu10
Sklep stomatologiczny Poznań
Sklep Spadental -
Producent parapetów zewnętrznych aluminiowych i stalowych
Sejfy gabinetowe
Siłownia Wrocław
Fotografia ślubna Poznań
Systemy ERP - Comarch OPtima
strona główna
Dodaj stronę
Kategorie
Jak to działa
Regulamin
Kontakt

Szkolenie jazdy defensywnej

Punkty: 30 [ ct:0, pr:0, gfx:0, biz:0, link:0, html:0, rss:0, ex:30 ] [ Lucky One ] [ kontakt w sprawie wpisu ] [ edytuj ]
Sztuka jazdy samochodem to nie tylko opanowanie podstawowych manewrów drogowych i eksploatacji samochodu. Znajomość technik bezpiecznej i ekonomicznej jazdy, ma wpływ nie tylko na nadwyżkę oszczędności związanych z eksploatacją pojazdu mechanicznego, ale także na minimalizację ryzyka kolizji w ruchu drogowym. Już teraz każdy z nas może zadbać o bezpieczeństwo w ruchu ulicznym, uczestnicząc w oferowanych przez nasz ośrodek szkolenia szkoleniach jazdy bezpiecznej. Szkolenie jazdy defensywnej poprawia styl jazdy samochodem i uczy ekonomii jazdy. Rezultatem przejścia wszystkich etapów kursu jest minimalizacja eksploatacji pojazdu i podwyższenie poziomu bezpieczeństwa uczestników ruchu drogowego, jak i transportowanych towarów. Szkolenia prowadzone są przez specjalistów w dziedzinie technik prowadzenia pojazdów mechanicznych, którzy przekazują swoją wiedzę w sposób kompetentny i przyjemny. Nasi kursanci otrzymają od nas pomocne podręczniki i kwalifikacje, które wpłyną na poprawę techniki jazdy samochodem. Kurs jazdy defensywnej ma na celu nauczenie kierowców bezpiecznej techniki jazdy i unikania zagrożeń i kolizji na drogach. Każde szkolenie składa się z części teoretycznej i części praktycznej. Podczas wykładów nasi instruktorzy omawiają podstawowe aspekty bezpieczeństwa na drogach: eksploatacja pojazdu, nowoczesne techniki hamowania, złożona analiza wypadków, psychologia dla kierowców,pierwsza pomoc, a także analiza ryzyka podczas prowadzenia samochodu. W trakcie zajęć praktycznych kursanci będą mogli nauczyć się poprawnego wychodzenia z poślizgów i reakcji na nagłą przeszkodę. Zostaną poinformowani o ergonomicznej i wygodnej pozycji za kierownicą, która oddziaływuje na lepszą widoczność podczas prowadzenia samochodu. Kursanci będą mogli w praktyce poznać zasadę minimalnego zaufania w relacji do innych kierowców, a także możliwość przećwiczenia bezpiecznego hamowania w różnych warunkach drogowych i pogodowych. Ich styl jazdy zostanie oceniona przez doświadczonego instruktora, który pomoże skorygować błędy i doradzi jak skuteczniej wykorzystywać zdobyte na szkoleniu umiejętności. Nasze centrum jazdy to miejsce , w którym każdy kierowca poczuje się lepiej. Dbamy o rozwijanie praktycznych zdolności naszych kursantów, prowadząc nowoczesne i profesjonalne szkolenia w dziedzinie bezpieczeństwa i ekonomii jazdy. Nasi Klienci mogą liczyć na miłą i profesjonalną obsługę, a także przyjemną atmosferę w trakcie kursów. Zapraszamy Serdecznie!
słowa kluczowe jazda defensywna, kursy bezpiecznej jazdy, szkolenia kierowców, safe driving
kategorie Motoryzacja >> Kursy prawa jazdy
Edukacja i szkolnictwo >> Kursy i szkolenia
Edukacja i szkolnictwo >> Nauka
data wpisu 2016-02-26
url http://www.safe-driving.pl/
menu
reklama
Czasy szkolne to okres, w którym najczęściej zwiedzamy Polskę. Wraz ze swoimi nauczycielami przemierzamy szlaki i odwiedzamy takie miejsca jak Wawel czy schroniska w Karkonoszach. Góry, latarnie morskie oraz zabytki architektury sakralnej to podstawa naszej turystyki wycieczkowej. Po zakończeniu szkoły najczęściej porzucamy zwiedzanie ruin i chodzenie po górach na rzecz siedzenia w knajpach i biegania po dyskotekach. Ten kilkuletni okres kończy się najczęściej zdobyciem partnera i posiadaniem dzieci. Wtedy to nadchodzi czas, w którym na nowo zaczynamy odkrywać piękno polskiej ziemi i przemierzać kilometry w celu dotarcia do takich miejsc jak Kopalnia Soli w Wieliczce czy Fort Gerharda w Świnoujściu.
linki:
psi fryzjer poznań |
Skrypt katalogu v 2.7.0 www.katalog.web-news.eu | kontakt: mirek1803@op.pl