Oświetlenie led do domu i ogrodu,żarówki ledowe,gu10 led,zarówki gu10
Sklep stomatologiczny Poznań
Sklep Spadental -
Producent parapetów zewnętrznych aluminiowych i stalowych
Sejfy gabinetowe
Siłownia Wrocław
Fotografia ślubna Poznań
Systemy ERP - Comarch OPtima
strona główna
Dodaj stronę
Kategorie
Jak to działa
Regulamin
Kontakt

Strona Polonii w Manchester: informacje, ogłoszenia, katalog firm, praca

Punkty: 30 [ ct:0, pr:0, gfx:0, biz:0, link:0, html:0, rss:0, ex:30 ] [ Lucky One ] [ kontakt w sprawie wpisu ] [ edytuj ]
Mieszkasz i pracujesz w Manchesterze? A może myślisz o wyjeździe do Wielkiej Brytanii? Chcesz zacząć swoje życie od nowa zagranicą? Polmancs.co.uk pomoże podjąć ci decyzję i odpowie na wszystkie nurtujące cię pytania! Nasz serwis informacyjny to kompendium wiedzy o aktualnych wydarzeniach, bieżących zmianach w systemie socjalnym, a także miejsce, w którym Manchesterowcy wymieniają się swoimi opiniami, zamieszczają ogłoszenia i reklamują swoje firmy.
słowa kluczowe Polonia, Manchester, Wielka Brytania, katalog firm Manchester, ogłoszenia Manchester
kategorie Komputery i internet >> Serwisy internetowe
Marketing i reklama >> Reklama i marketing w Internecie
Komputery i internet >> Serwisy internetowe
data wpisu 2016-02-20
url http://polmancs.co.uk
menu
reklama
Czasy szkolne to okres, w którym najczęściej zwiedzamy Polskę. Wraz ze swoimi nauczycielami przemierzamy szlaki i odwiedzamy takie miejsca jak Wawel czy schroniska w Karkonoszach. Góry, latarnie morskie oraz zabytki architektury sakralnej to podstawa naszej turystyki wycieczkowej. Po zakończeniu szkoły najczęściej porzucamy zwiedzanie ruin i chodzenie po górach na rzecz siedzenia w knajpach i biegania po dyskotekach. Ten kilkuletni okres kończy się najczęściej zdobyciem partnera i posiadaniem dzieci. Wtedy to nadchodzi czas, w którym na nowo zaczynamy odkrywać piękno polskiej ziemi i przemierzać kilometry w celu dotarcia do takich miejsc jak Kopalnia Soli w Wieliczce czy Fort Gerharda w Świnoujściu.
linki:
psi fryzjer poznań |
Skrypt katalogu v 2.7.0 www.katalog.web-news.eu | kontakt: mirek1803@op.pl