Oświetlenie led do domu i ogrodu,żarówki ledowe,gu10 led,zarówki gu10
Sklep stomatologiczny Poznań
Sklep Spadental -
Oficjalny partner handlowy Philips Sonicare
Producent parapetów zewnętrznych aluminiowych i stalowych
Sejfy gabinetowe
Siłownia Wrocław
Fotografia ślubna Poznań
strona główna
Dodaj stronę
Kategorie
Jak to działa
Regulamin
Kontakt

Fotograf Lublin - Aleksander Tondos - fotografia ślubna

Punkty: 30 [ ct:0, pr:0, gfx:0, biz:0, link:0, html:0, rss:0, ex:30 ] [ Lucky One ] [ kontakt w sprawie wpisu ] [ edytuj ]
Fotograf z Lublina oferujący zdjęcia ślubne, plenerowe, rodzinne i reklamowe. Do każdego swojego zlecenia podchodzę w sposób indywidualny, tak aby sprostać najbardziej wymagającemu klientowi. Zapraszam do zapoznania się z moim portfolio ślubnym oraz do kontaktu poprzez emalia lub telefonicznego w celu ustalenia terminu oraz zakresu usług.
słowa kluczowe fotograf lublin, fotografia ślubna lublin, sesje plenerowe, zdjęcia rodzinne, fotografia slubna lublin,
kategorie Województwa >> lubelskie
Marketing i reklama >> Fotografia reklamowa
Kultura i sztuka >> Fotografia
data wpisu 2016-02-19
url http://www.tondos.pl
menu
reklama
Czasy szkolne to okres, w którym najczęściej zwiedzamy Polskę. Wraz ze swoimi nauczycielami przemierzamy szlaki i odwiedzamy takie miejsca jak Wawel czy schroniska w Karkonoszach. Góry, latarnie morskie oraz zabytki architektury sakralnej to podstawa naszej turystyki wycieczkowej. Po zakończeniu szkoły najczęściej porzucamy zwiedzanie ruin i chodzenie po górach na rzecz siedzenia w knajpach i biegania po dyskotekach. Ten kilkuletni okres kończy się najczęściej zdobyciem partnera i posiadaniem dzieci. Wtedy to nadchodzi czas, w którym na nowo zaczynamy odkrywać piękno polskiej ziemi i przemierzać kilometry w celu dotarcia do takich miejsc jak Kopalnia Soli w Wieliczce czy Fort Gerharda w Świnoujściu.