Oświetlenie led do domu i ogrodu,żarówki ledowe,gu10 led,zarówki gu10
Sklep stomatologiczny Poznań
Sklep Spadental -
Producent parapetów zewnętrznych aluminiowych i stalowych
Sejfy gabinetowe
Siłownia Wrocław
Fotografia ślubna Poznań
Systemy ERP - Comarch OPtima
strona główna
Dodaj stronę
Kategorie
Jak to działa
Regulamin
Kontakt

Uszlachetnianie druku, kalandrowanie, wykrawanie

Punkty: 20 [ ct:0, pr:0, gfx:0, biz:0, link:0, html:0, rss:0, ex:20 ] [ Lucky One ] [ kontakt w sprawie wpisu ] [ edytuj ]
Follak to lider w branży poligraficznej. Zapewniamy Państwu różnorodne techniki uszlachetnia druku na potrzeby promocji produktów. Oferujemy różne techniki uszlachetniania druku: 1. Kalandrowanie - proces polega na naduszeniu na zadrukowanej powierzchni dowolnej struktury np. lnu, prążków lub płótna. 2. Tłoczenie - nadawanie obiektom zadrukowanej powierzchni efektownych uwypukleń np. wypukły logotyp na wizytówce. 3. Foliowanie - nakładanie folii błyszczącej lub matowej na zadrukowaną powierzchnię, daje nam trwałość produktu. 4. Hot-stamping - znany także jako złocenie lub srebrzenie, z uwagi na wykorzystanie folii hot-stampingowej o metalicznej strukturze. 5. Lakierowanie - nakładanie lakieru na dowolny materiał w postaci całościowej lub wybiórczo, tylko na wybrane elementy. 6. Wykrawanie - nazywane także sztancowaniem, to wycinanie dowolnych kształtów w materiale. Co ciekawe, wszystkie techniki uszlachetniania druku możemy ze sobą łączyć w celu otrzymania jeszcze lepszych efektów! Do naszych uszlachetnień dodajemy także liczne efekty dodatkowe w postaci farb zapachowych, termicznych lub brokatu. Z naszych usług korzystaj głównie wydawnictwa książek i producenci opakowań, ale także i firmy produkujące artykuły biurowe i agencje reklamowe. Uszlachetniać możemy tak naprawdę wszystko, zarówno w niewielkim jak i dużym nakładzie. Na naszej witrynie internetowej znajdą Państwo liczne przykłady z zakresu foliowania, kalandrowania, złocenia, lakierowania, czy wykrawania. Osoby chętne do nawiązania współpracy zapraszamy do kontaktu z oddziałem w Poznaniu, Łodzi, Warszawie lub Krakowie.
słowa kluczowe uszlachetnianie druku, lakierowanie uv, wykrawanie, sztancowanie, kalandrowanie,
kategorie Biznes >> Drukarnie i zakłady graficzne
Biznes >> Artykuły biurowe
Województwa >> mazowieckie
data wpisu 2016-02-04
url http://www.follak.com.pl
menu
reklama
Czasy szkolne to okres, w którym najczęściej zwiedzamy Polskę. Wraz ze swoimi nauczycielami przemierzamy szlaki i odwiedzamy takie miejsca jak Wawel czy schroniska w Karkonoszach. Góry, latarnie morskie oraz zabytki architektury sakralnej to podstawa naszej turystyki wycieczkowej. Po zakończeniu szkoły najczęściej porzucamy zwiedzanie ruin i chodzenie po górach na rzecz siedzenia w knajpach i biegania po dyskotekach. Ten kilkuletni okres kończy się najczęściej zdobyciem partnera i posiadaniem dzieci. Wtedy to nadchodzi czas, w którym na nowo zaczynamy odkrywać piękno polskiej ziemi i przemierzać kilometry w celu dotarcia do takich miejsc jak Kopalnia Soli w Wieliczce czy Fort Gerharda w Świnoujściu.
linki:
psi fryzjer poznań |
Skrypt katalogu v 2.7.0 www.katalog.web-news.eu | kontakt: mirek1803@op.pl