Oświetlenie led do domu i ogrodu,żarówki ledowe,gu10 led,zarówki gu10
Sklep stomatologiczny Poznań
Sklep Spadental -
Producent parapetów zewnętrznych aluminiowych i stalowych
Sejfy gabinetowe
Siłownia Wrocław
Fotografia ślubna Poznań
Systemy ERP - Comarch OPtima
strona główna
Dodaj stronę
Kategorie
Jak to działa
Regulamin
Kontakt

BTL Complex - dystrybucja bezadresowa, kolportaż ulotek, roznoszenie ulotek

Punkty: 30 [ ct:0, pr:0, gfx:0, biz:0, link:0, html:0, rss:0, ex:30 ] [ Lucky One ] [ kontakt w sprawie wpisu ] [ edytuj ]
BTL to bardzo szybko rozwijająca się firma dystrybucyjna(dystrubucja, roznoszenie ulotek), która na polskim rynku specjalizuje się dystrybucja bezadresowa co oznacza: kolportaż ulotek, gazetek(wszelkiego rodzaju druki bezadresowe reklam). Oferuje także wiele róźnorakich usług takich jak marketing bezpośredni ale i też kolportaż dedykowany, dystrybucje adresową. Zasięg naszej firmy to obszar całej Polski(Warszawa, Gliwice, Wrocław, Bytom), działając poprzez sieć 42 oddziałów terenowych. Firma bardzo nastawia się na podnoszenie już wysokich standardów standardów obsługi branży(roznoszenie ulotek, dystrybucja ulotek). Nasza działalność głównie zajmuję się formą dystrybucji adresowej – dedykowana, dystrybucja bezadresowa(roznoszenie ulotek, kolportaż ulotek). Dzięki stale uaktualnianej bazie zabudowy miast jesteśmy w stanie dostosować obszary dystrybucji ulotek, które zadowolą oczekiwania ważnych dla nas klientów i będą zgodne z planami sprzedażowymi ich firmy, a przedewszystkim ich potrzebami. Oferta nasza obejmuje również drukowanie materiałów reklamowych(takich jak reklamy czy ulotki). Swoim zasięgiem obejmuje obszar większości Polski (między innymi Warszawa, Wrocław, Częstochowa), działając poprzez sieć wielu oddziałów terenowych. Firma w swym samego początku nastawiona jest na podnoszenie standardów obsługi branży (roznoszenie ulotek, dystrybucja ulotek) z samego założenia opiera się o kryterium jakości, nie kosztów. Obecna forma firmy działa od lutego 2013r. Czerpiemy z doświadczenia korzystając z innowacyjnego podejścia i zdumiewającej jak do tej pory jakość obsługi klientów.
słowa kluczowe kolportaż ulotek, dystrybucja ulotek roznoszenie ulotek dystrybucja bezadresowa
kategorie Biznes >> Drukarnie i zakłady graficzne
Marketing i reklama >> Reklama i marketing w Internecie
Marketing i reklama >> Reklama outdorowa
data wpisu 2016-01-08
url http://www.btl-complex.pl
menu
reklama
Czasy szkolne to okres, w którym najczęściej zwiedzamy Polskę. Wraz ze swoimi nauczycielami przemierzamy szlaki i odwiedzamy takie miejsca jak Wawel czy schroniska w Karkonoszach. Góry, latarnie morskie oraz zabytki architektury sakralnej to podstawa naszej turystyki wycieczkowej. Po zakończeniu szkoły najczęściej porzucamy zwiedzanie ruin i chodzenie po górach na rzecz siedzenia w knajpach i biegania po dyskotekach. Ten kilkuletni okres kończy się najczęściej zdobyciem partnera i posiadaniem dzieci. Wtedy to nadchodzi czas, w którym na nowo zaczynamy odkrywać piękno polskiej ziemi i przemierzać kilometry w celu dotarcia do takich miejsc jak Kopalnia Soli w Wieliczce czy Fort Gerharda w Świnoujściu.
linki:
psi fryzjer poznań |
Skrypt katalogu v 2.7.0 www.katalog.web-news.eu | kontakt: mirek1803@op.pl