Oświetlenie led do domu i ogrodu,żarówki ledowe,gu10 led,zarówki gu10
Sklep stomatologiczny Poznań
Sklep Spadental -
Oficjalny partner handlowy Philips Sonicare
Producent parapetów zewnętrznych aluminiowych i stalowych
Sejfy gabinetowe
Siłownia Wrocław
Fotografia ślubna Poznań
strona główna
Dodaj stronę
Kategorie
Jak to działa
Regulamin
Kontakt

Kierunek Chorwacja

Punkty: 30 [ ct:0, pr:0, gfx:0, biz:0, link:0, html:0, rss:0, ex:30 ] [ Lucky One ] [ kontakt w sprawie wpisu ] [ edytuj ]
Jeden z najciekawszych w Polsce internetowych przewodników po Chorwacji ze szczególnym uwzględnieniem nadmorskich kurortów Adriatyku. Zasadniczą część serwisu stanowią opisy chorwackich miast i kurortów od północnego regionu Istria, aż po południowe krańce Chorwacji i miasto Dubrownik. W serwisie "Kierunek Chorwacja" znajdują się opisy tak znanych kurortów jak Rovinj, Makarska, Split, Zadar i wielu innych. Przy każdym z opisów znajdują się szczegółowe informacje o mieście, wyszczególnione są zabytki i atrakcje turystyczne, a w przypadku miejscowości nadmorskich dokładnie opisane są także plaże. Przy każdym z artykułów znajduje się obszerna galeria zdjęć. Co ciekawe, zdjęcia zamieszczane w naszym serwisie - w przeciwieństwie do zdjęć biur podróży - nie były wcześniej retuszowane. W serwisie ponadto znajdują się specjalne działy o plażach, zatokach i wyspach, a także o parkach narodowych w Chorwacji (informujemy o tym, co warto zobaczyć i o tym, ile kosztują bilety wstępu oraz parkingi). Serwis aktualizowany jest kilka razy w tygodniu.
słowa kluczowe Adriatyk, Chorwacja, Split, Zadar, Zagrzeb, morze, plaże, Rovinj, Makarska
kategorie Sport, relaks, turystyka >> Strony turystyczne
Sport, relaks, turystyka >> Mapy, przewodniki i plany
Sport, relaks, turystyka >> Atrakcje turystyczne
data wpisu 2015-11-13
url http://www.kierunekchorwacja.pl
menu
reklama
Czasy szkolne to okres, w którym najczęściej zwiedzamy Polskę. Wraz ze swoimi nauczycielami przemierzamy szlaki i odwiedzamy takie miejsca jak Wawel czy schroniska w Karkonoszach. Góry, latarnie morskie oraz zabytki architektury sakralnej to podstawa naszej turystyki wycieczkowej. Po zakończeniu szkoły najczęściej porzucamy zwiedzanie ruin i chodzenie po górach na rzecz siedzenia w knajpach i biegania po dyskotekach. Ten kilkuletni okres kończy się najczęściej zdobyciem partnera i posiadaniem dzieci. Wtedy to nadchodzi czas, w którym na nowo zaczynamy odkrywać piękno polskiej ziemi i przemierzać kilometry w celu dotarcia do takich miejsc jak Kopalnia Soli w Wieliczce czy Fort Gerharda w Świnoujściu.