Oświetlenie led do domu i ogrodu,żarówki ledowe,gu10 led,zarówki gu10
Sklep stomatologiczny Poznań
Sklep Spadental -
Producent parapetów zewnętrznych aluminiowych i stalowych
Sejfy gabinetowe
Siłownia Wrocław
Fotografia ślubna Poznań
Systemy ERP - Comarch OPtima
strona główna
Dodaj stronę
Kategorie
Jak to działa
Regulamin
Kontakt

Nikodem – szafki śniadaniowe

Punkty: 10 [ ct:0, pr:0, gfx:0, biz:0, link:0, html:0, rss:0, ex:10 ] [ Lucky One ] [ kontakt w sprawie wpisu ] [ edytuj ]
Produkujemy szafy metalowe do pomieszczeń socjalnych a dokładniej mówiąc szafki śniadaniowe niezbędne w jadalniach posiłków własnych pracowników, szafki ubraniowe BHP do szatni pracowniczych, do szatni szkolnych oraz szatni sportowych. Ponadto mamy w ofercie szafy skrytkowe z różną ilością skrytek – od 2 do 24. Szafki śniadaniowe proponujemy w wersji wiszącej na ścianie oraz szafki śniadaniowe wolnostojące. Szafki śniadaniowe wiszące posiadają 12 lub 18 skrytek o głębokości 30 cm natomiast szafki śniadaniowe wolnostojące mają głębokość 50 cm i dziesięć skrytek ( po pięć w dwóch kolumnach). Szafki śniadaniowe wolnostojące produkujemy również w wersji 3 i 4 kolumnowej posiadające odpowiednio 15 i 20 skrytek. Obowiązek wyposażenia jadalni posiłków własnych pracowników w szafki śniadaniowe wynika z Rozporządzenia Ministra Pracy i Polityki Socjalnej. Produkujemy również kilkanaście modeli szafek ubraniowych BHP. Znajdziecie w naszej ofercie szafki ubraniowe jedno, dwu i trzy drzwiowe, z przegrodą pionową w przedziale ubraniowym lub bez przegrody. Wszystkie modele szaf ubraniowych oferujemy w wersji na cokole lub na nóżkach. Opcją dodatkową (na zamówienie) jest skośny daszek wymagany w zakładach o szczególnych rygorach sanitarnych na przykład w zakładach przetwórstwa spożywczego.
słowa kluczowe szafy bhp, szafki bhp, szafki śniadaniowe, szafy skrytkowe, szafy schowkowe, szafki skrytkowe
kategorie Biznes >> BHP
Biznes >> Wyposażenie biura
data wpisu 2015-11-01
url http://www.nikodem.com.pl
menu
reklama
Czasy szkolne to okres, w którym najczęściej zwiedzamy Polskę. Wraz ze swoimi nauczycielami przemierzamy szlaki i odwiedzamy takie miejsca jak Wawel czy schroniska w Karkonoszach. Góry, latarnie morskie oraz zabytki architektury sakralnej to podstawa naszej turystyki wycieczkowej. Po zakończeniu szkoły najczęściej porzucamy zwiedzanie ruin i chodzenie po górach na rzecz siedzenia w knajpach i biegania po dyskotekach. Ten kilkuletni okres kończy się najczęściej zdobyciem partnera i posiadaniem dzieci. Wtedy to nadchodzi czas, w którym na nowo zaczynamy odkrywać piękno polskiej ziemi i przemierzać kilometry w celu dotarcia do takich miejsc jak Kopalnia Soli w Wieliczce czy Fort Gerharda w Świnoujściu.
linki:
psi fryzjer poznań |
Skrypt katalogu v 2.7.0 www.katalog.web-news.eu | kontakt: mirek1803@op.pl