Oświetlenie led do domu i ogrodu,żarówki ledowe,gu10 led,zarówki gu10
Sklep stomatologiczny Poznań
Sklep Spadental -
Producent parapetów zewnętrznych aluminiowych i stalowych
Sejfy gabinetowe
Siłownia Wrocław
Fotografia ślubna Poznań
Systemy ERP - Comarch OPtima
strona główna
Dodaj stronę
Kategorie
Jak to działa
Regulamin
Kontakt

Hodowla kotów - Nightwalker - kocięta maine coon

Punkty: 255 [ ct:0, pr:0, gfx:0, biz:0, link:0, html:0, rss:0, ex:255 ] [ Lucky One ] [ kontakt w sprawie wpisu ] [ edytuj ]
Jesteśmy sympatykami i hodowcami kotów, a zwłaszcza rasy Maine Coon, których to hodowlą się zajmujemy. Jesteśmy zarejestrowanymi hodowcami i należymy do FIFe, największej na świecie federacji zrzeszającej związki hodowców kotów rasowych. Jesteśmy zwolennikami zasady - rasowy równa się rodowodowy. Jesteśmy przeciwnikami kupowania kotów bez rodowodu chyba, że są to koty zaadoptowane, lub z ochronki dla zwierząt, ponieważ twierdzimy, że one także potrzebują ciepła i miłości, a przede wszystkim opieki. Oprócz kotów rasowych mamy także przygarnięte koty rasy europejskiej, tzw. "dachowce", jak również dwa owczarki niemieckie. Na naszej stronie internetowej przybliżamy opis tej wspaniałej rasy Maine Coon, oraz wiele artykułów dotyczących opieki, pielęgnacji czy żywienia kotów. Zapraszamy także do oglądania ciekawych galerii zdjęć kotów i kociąt. Znajdują się tam także żartobliwe zdjęcia kociaków, które z pewnością sprowadzą wesołość na Państwa twarzy. Hodowla kotów rasowych Nightwalker.pl zaprasza na swoje strony.
słowa kluczowe maine coon, hodowla kotów,
kategorie Hobby i rozrywka >> Zoologia
Rolnictwo, hodowla, żywność >> Hodowla rolna
Województwa >> wielkopolskie
data wpisu 2014-11-05
url http://www.nightwalker.pl
menu
reklama
Czasy szkolne to okres, w którym najczęściej zwiedzamy Polskę. Wraz ze swoimi nauczycielami przemierzamy szlaki i odwiedzamy takie miejsca jak Wawel czy schroniska w Karkonoszach. Góry, latarnie morskie oraz zabytki architektury sakralnej to podstawa naszej turystyki wycieczkowej. Po zakończeniu szkoły najczęściej porzucamy zwiedzanie ruin i chodzenie po górach na rzecz siedzenia w knajpach i biegania po dyskotekach. Ten kilkuletni okres kończy się najczęściej zdobyciem partnera i posiadaniem dzieci. Wtedy to nadchodzi czas, w którym na nowo zaczynamy odkrywać piękno polskiej ziemi i przemierzać kilometry w celu dotarcia do takich miejsc jak Kopalnia Soli w Wieliczce czy Fort Gerharda w Świnoujściu.
linki:
psi fryzjer poznań |
Skrypt katalogu v 2.7.0 www.katalog.web-news.eu | kontakt: mirek1803@op.pl