Oświetlenie led do domu i ogrodu,żarówki ledowe,gu10 led,zarówki gu10
Sklep stomatologiczny Poznań
Sklep Spadental -
Producent parapetów zewnętrznych aluminiowych i stalowych
Sejfy gabinetowe
Siłownia Wrocław
Fotografia ślubna Poznań
Systemy ERP - Comarch OPtima
strona główna
Dodaj stronę
Kategorie
Jak to działa
Regulamin
Kontakt

Prywatna Szkoła Podstawowa Kraków

Punkty: 200 [ ct:0, pr:0, gfx:0, biz:0, link:0, html:0, rss:0, ex:200 ] [ Lucky One ] [ kontakt w sprawie wpisu ] [ edytuj ]
Czy zastanawiasz się jaką szkołę dla swojego dziecka masz wybrać? Według jakich reguł nauczania ma być edukowane Twoje dziecko? Zapraszamy do prywatnej szkoły Montessori mieszczącej się w Krakowie na Ruczaju. U podstaw nauczania według metodyki Montessori leży swobodny i naturalny rozwój dziecka według indywidualnego rytmu. Dzieci rozwijają się w różnym tempie i różnie reagują na boźdzce zewnętrzne. Według filozofii Montessori dzieci poznają świat i uczą się go porzez doznania empiryczne, psycho - ruchowe. Nasza szkoła jaet prywatną szkołą podstawową. Posiadamy certyfikaty i jesteśmy objęci opieką MEN i Kuratorium oświaty w Krakowie.
słowa kluczowe szkoła podstawowa kraków, szkoła montessori, kraków szkoła montessori
kategorie Edukacja i szkolnictwo >> Nauka
Edukacja i szkolnictwo >> Szkoły
data wpisu 2015-02-19
ważny do 2016-02-19 [ wpis wygasł przedłuż ]
url http://krakowmontessorischool.pl/
menu
reklama
Czasy szkolne to okres, w którym najczęściej zwiedzamy Polskę. Wraz ze swoimi nauczycielami przemierzamy szlaki i odwiedzamy takie miejsca jak Wawel czy schroniska w Karkonoszach. Góry, latarnie morskie oraz zabytki architektury sakralnej to podstawa naszej turystyki wycieczkowej. Po zakończeniu szkoły najczęściej porzucamy zwiedzanie ruin i chodzenie po górach na rzecz siedzenia w knajpach i biegania po dyskotekach. Ten kilkuletni okres kończy się najczęściej zdobyciem partnera i posiadaniem dzieci. Wtedy to nadchodzi czas, w którym na nowo zaczynamy odkrywać piękno polskiej ziemi i przemierzać kilometry w celu dotarcia do takich miejsc jak Kopalnia Soli w Wieliczce czy Fort Gerharda w Świnoujściu.
linki:
psi fryzjer poznań |
Skrypt katalogu v 2.7.0 www.katalog.web-news.eu | kontakt: mirek1803@op.pl