Oświetlenie led do domu i ogrodu,żarówki ledowe,gu10 led,zarówki gu10
Sklep stomatologiczny Poznań
Sklep Spadental -
Producent parapetów zewnętrznych aluminiowych i stalowych
Sejfy gabinetowe
Siłownia Wrocław
Fotografia ślubna Poznań
Systemy ERP - Comarch OPtima
strona główna
Dodaj stronę
Kategorie
Jak to działa
Regulamin
Kontakt

Wynajem Autokarów Warszawa

Punkty: 255 [ ct:0, pr:0, gfx:0, biz:0, link:0, html:0, rss:0, ex:255 ] [ Lucky One ] [ kontakt w sprawie wpisu ] [ edytuj ]
ATH-Fides (Autokary Warszawa) z lokacją w Warszawie to podmiot gospodarczy wyróżniająca się w obszarze przewozu osób. Bytujemy na rynku od 1994 roku. Naszą specjalizacją jest transport i przewóz ludzi. Angażujemy jedynie przeegzaminowanych i biegłych kierowców. Bezpieczeństwo i komfort podróży to nasze pierwszeństwo. Podejmujemy zlecenia od wszystkich zaintrygowanych. Oferujemy przewozy autokarowe Warszawa. Usługujemy i kooperujemy z biurami turystycznymi, szkołami, zakładami pracy itp. Na porę przejażdżki autokarem oferujemy naszym pasażerom ubezpieczenie NW i dodatkowe ubezpieczenie Odpowiedzialności Cywilnej od nieprzewidzianych i niezależnych od przewoźnika zdarzeń. Gratisowo nasza usługa to wynajem autokarów Warszawa. Nasze autokary badane są w autoryzowanych stacjach obsługi. Mamy wszelkie wymagane certyfikaty i licencje, także te na przejazdy internacjonalne. Zapraszamy do nas! Przewozy autokarowe Warszawa, wynajem autokarów Warszawa, to autokary Warszawa dla Państwa!
słowa kluczowe Autokary Warszawa, Przewozy Autokarowe Warszawa, Wynajem Autokarów Warszawa
kategorie Transport i spedycja >> Transport lądowy
Transport i spedycja >> Transport osobowy
Motoryzacja >> Usługi motoryzacyjne
data wpisu 2015-02-09
ważny do 2016-02-09 [ wpis wygasł przedłuż ]
url http://www.ath-fides.pl
menu
reklama
Czasy szkolne to okres, w którym najczęściej zwiedzamy Polskę. Wraz ze swoimi nauczycielami przemierzamy szlaki i odwiedzamy takie miejsca jak Wawel czy schroniska w Karkonoszach. Góry, latarnie morskie oraz zabytki architektury sakralnej to podstawa naszej turystyki wycieczkowej. Po zakończeniu szkoły najczęściej porzucamy zwiedzanie ruin i chodzenie po górach na rzecz siedzenia w knajpach i biegania po dyskotekach. Ten kilkuletni okres kończy się najczęściej zdobyciem partnera i posiadaniem dzieci. Wtedy to nadchodzi czas, w którym na nowo zaczynamy odkrywać piękno polskiej ziemi i przemierzać kilometry w celu dotarcia do takich miejsc jak Kopalnia Soli w Wieliczce czy Fort Gerharda w Świnoujściu.