Oświetlenie led do domu i ogrodu,żarówki ledowe,gu10 led,zarówki gu10
Sklep stomatologiczny Poznań
Sklep Spadental -
Producent parapetów zewnętrznych aluminiowych i stalowych
Sejfy gabinetowe
Siłownia Wrocław
Fotografia ślubna Poznań
Systemy ERP - Comarch OPtima
strona główna
Dodaj stronę
Kategorie
Jak to działa
Regulamin
Kontakt

Biuro Tłumaczeń Kraków

Punkty: 255 [ ct:0, pr:0, gfx:0, biz:0, link:0, html:0, rss:0, ex:255 ] [ Lucky One ] [ kontakt w sprawie wpisu ] [ edytuj ]
Świadczymy kompleksowe usługi tłumaczeniowe, zarówno pisemne jak i ustne, wykonywane w ponad 40 językach obcych oraz 18 różnych specjalizacjach. Nasi współpracownicy to wysokiej klasy specjaliści: tłumacze, koordynatorzy projektów, redaktorzy, weryfikatorzy oraz pracownicy Działu Obsługi Klienta, którzy swoją pracę traktują jako pasję, dzięki czemu mogą mieć Państwo pewność, że każde zlecenie będzie wykonane z należytą starannością. Zachęcamy do kontaktu z Naszym Biurem : telefonicznego, mailowego lub osobistego w naszej siedzibie w Krakowie.
słowa kluczowe tłumacz, tłumaczenia, biuro tłumaczeń
kategorie Usługi >> Tłumaczenia
Edukacja i szkolnictwo >> Tłumaczenia naukowe
Media, wydawnictwa >> Wydawcy książek
data wpisu 2015-01-28
ważny do 2016-01-28 [ wpis wygasł przedłuż ]
url http://123krakow.pl
menu
reklama
Czasy szkolne to okres, w którym najczęściej zwiedzamy Polskę. Wraz ze swoimi nauczycielami przemierzamy szlaki i odwiedzamy takie miejsca jak Wawel czy schroniska w Karkonoszach. Góry, latarnie morskie oraz zabytki architektury sakralnej to podstawa naszej turystyki wycieczkowej. Po zakończeniu szkoły najczęściej porzucamy zwiedzanie ruin i chodzenie po górach na rzecz siedzenia w knajpach i biegania po dyskotekach. Ten kilkuletni okres kończy się najczęściej zdobyciem partnera i posiadaniem dzieci. Wtedy to nadchodzi czas, w którym na nowo zaczynamy odkrywać piękno polskiej ziemi i przemierzać kilometry w celu dotarcia do takich miejsc jak Kopalnia Soli w Wieliczce czy Fort Gerharda w Świnoujściu.
linki:
psi fryzjer poznań |
Skrypt katalogu v 2.7.0 www.katalog.web-news.eu | kontakt: mirek1803@op.pl