Oświetlenie led do domu i ogrodu,żarówki ledowe,gu10 led,zarówki gu10
Sklep stomatologiczny Poznań
Sklep Spadental -
Producent parapetów zewnętrznych aluminiowych i stalowych
Sejfy gabinetowe
Siłownia Wrocław
Fotografia ślubna Poznań
Systemy ERP - Comarch OPtima
strona główna
Dodaj stronę
Kategorie
Jak to działa
Regulamin
Kontakt

Kancelaria Notarialna Smolski Michał – Notariusz Tychy

Punkty: 30 [ ct:0, pr:0, gfx:0, biz:0, link:0, html:0, rss:0, ex:30 ] [ Lucky One ] [ kontakt w sprawie wpisu ] [ edytuj ]
Notariusz Michał Smolski jest powołany do dokonywania czynności, którym strony są obowiązane lub pragną nadać formę notarialną (czynności notarialnych). W zakresie swoich uprawnień działa, jako osoba zaufania publicznego, korzystając z ochrony przysługującej funkcjonariuszom publicznym. Kancelaria notarialna, prowadzona przez Michała Smolskiego jest w bliskim sąsiedztwie przystanku autobusowego Tychy Hotelowiec, obok Sądu Rejonowego w Tychach. W budynku przy ulicy Budowlanych 35 jest winda, a w jego pobliżu duży parking. Udzielamy bezpłatnych porad dotyczących dokonywanej czynności notarialnej, w tym online. Przyjmujemy płatności również bezgotówkowo (BLIK, karta VISA, Mastercard). Dziesięcioletnie doświadczenie pozwala nam na świadczenie usług na najwyższym poziomie. Specjalizujemy się w świadczeniu kompleksowych usług notarialnych. Ofertę kierujemy zarówno do Klientów indywidualnych, jak i różnego rodzaju firm. Z dużym zaangażowaniem podchodzimy do naszych codziennych obowiązków. Zabezpieczenie interesów Klienta to podstawa naszej działalności. Wykonywane przez nas czynności obejmują: - sporządzanie aktów notarialnych, - sporządzanie aktów poświadczeń dziedziczenia, - odrzucenie spadku, - założenie spółki, - protokół otwarcia strony internetowej, - umowę sprzedaży, - umowę darowizny, - umowę dożywocia, - notarialne poświadczenie podpisu, - sporządzenie intercyzy, - podział majątku, - dział spadku, - zniesienie współwłasności, - najem okazjonalny, - najem instytucjonalny, - oświadczenie o poddaniu się egzekucji. Czym jest umowa majątkowa małżeńska ? Umowa majątkowa małżeńska (dawniej intercyza) łączy: - małżonków, - osoby zamierzające zawrzeć związek małżeński. Ustalonym wzorcem jest ustrój wspólności ustawowej małżeńskiej, który powstaje między małżonkami z chwilą zawarcia małżeństwa chyba, że wcześniej nupturienci zawarli umowę majątkową małżeńską. Umową majątkową małżeńską ustawową wspólność można: - rozszerzyć, - ograniczyć, - wyłączyć przez ustanowienie rozdzielności majątkowej, - wyłączyć przez ustanowienie rozdzielności majątkowej z wyrównaniem dorobków, Zawartą umowę można zmienić albo rozwiązać. W razie rozwiązania umowy w czasie trwania małżeństwa, powstaje między małżonkami wspólność ustawowa, chyba że strony dokonały wyboru innego umownego ustroju. Zawarcie, zmiana i rozwiązanie umowy wymaga dla jej ważności formy aktu notarialnego, a jej skutki mają znaczenie na przyszłość. Małżonek może powoływać się względem innych osób na umowę majątkową małżeńską, gdy jej zawarcie oraz rodzaj były tym osobom znane – inaczej domniemanie wspólności ustawowej.
słowa kluczowe notariusz, kancelaria, notarialna, Tychy, Smolski, Budowlanych 35
kategorie Finanse i ubezpieczenia >> Doradztwo finansowe
Nieruchomości >> Sprzedaż, kupno nieruchomości
Województwa >> śląskie
data wpisu 2020-11-01
url https://smolski-notariusz.pl/
menu
reklama
Czasy szkolne to okres, w którym najczęściej zwiedzamy Polskę. Wraz ze swoimi nauczycielami przemierzamy szlaki i odwiedzamy takie miejsca jak Wawel czy schroniska w Karkonoszach. Góry, latarnie morskie oraz zabytki architektury sakralnej to podstawa naszej turystyki wycieczkowej. Po zakończeniu szkoły najczęściej porzucamy zwiedzanie ruin i chodzenie po górach na rzecz siedzenia w knajpach i biegania po dyskotekach. Ten kilkuletni okres kończy się najczęściej zdobyciem partnera i posiadaniem dzieci. Wtedy to nadchodzi czas, w którym na nowo zaczynamy odkrywać piękno polskiej ziemi i przemierzać kilometry w celu dotarcia do takich miejsc jak Kopalnia Soli w Wieliczce czy Fort Gerharda w Świnoujściu.
linki:
psi fryzjer poznań |
Skrypt katalogu v 2.7.0 www.katalog.web-news.eu | kontakt: mirek1803@op.pl