Oświetlenie led do domu i ogrodu,żarówki ledowe,gu10 led,zarówki gu10
Sklep stomatologiczny Poznań
Sklep Spadental -
Producent parapetów zewnętrznych aluminiowych i stalowych
Sejfy gabinetowe
Siłownia Wrocław
Fotografia ślubna Poznań
Systemy ERP - Comarch OPtima
strona główna
Dodaj stronę
Kategorie
Jak to działa
Regulamin
Kontakt

Mineralogia techniczna i geologia

Punkty: 30 [ ct:0, pr:0, gfx:0, biz:0, link:0, html:0, rss:0, ex:30 ] [ Lucky One ] [ kontakt w sprawie wpisu ] [ edytuj ]
Minerały ilaste to pospolicie iły ale ich wykorzystanie i właściwości mogą być zasakujące przydatne w dzisiejszej technice, zaawansowanej inżynierii budowlanej, medycynie lub kosmetyce. Te pospolite minerały posiadają wiele właściwości które nadal są słabo poznane a mogą być bardzo przydatne w nowoczesnych nanotechnologiach.
słowa kluczowe geologiczne płytki cienkie, petrografia skał, analiza petrograficzna
kategorie Budownictwo >> Geodezja, geologia i kartografia
Budownictwo >> Materiały budowlane
Edukacja i szkolnictwo >> Nauka
data wpisu 2019-10-01
url http://www.mineralogy-tech.eu
menu
reklama
Czasy szkolne to okres, w którym najczęściej zwiedzamy Polskę. Wraz ze swoimi nauczycielami przemierzamy szlaki i odwiedzamy takie miejsca jak Wawel czy schroniska w Karkonoszach. Góry, latarnie morskie oraz zabytki architektury sakralnej to podstawa naszej turystyki wycieczkowej. Po zakończeniu szkoły najczęściej porzucamy zwiedzanie ruin i chodzenie po górach na rzecz siedzenia w knajpach i biegania po dyskotekach. Ten kilkuletni okres kończy się najczęściej zdobyciem partnera i posiadaniem dzieci. Wtedy to nadchodzi czas, w którym na nowo zaczynamy odkrywać piękno polskiej ziemi i przemierzać kilometry w celu dotarcia do takich miejsc jak Kopalnia Soli w Wieliczce czy Fort Gerharda w Świnoujściu.