Oświetlenie led do domu i ogrodu,żarówki ledowe,gu10 led,zarówki gu10
Sklep stomatologiczny Poznań
Sklep Spadental -
Producent parapetów zewnętrznych aluminiowych i stalowych
Sejfy gabinetowe
Siłownia Wrocław
Fotografia ślubna Poznań
Systemy ERP - Comarch OPtima
strona główna
Dodaj stronę
Kategorie
Jak to działa
Regulamin
Kontakt

Zespół muzyczny Alibi

Punkty: 30 [ ct:0, pr:0, gfx:0, biz:0, link:0, html:0, rss:0, ex:30 ] [ Lucky One ] [ kontakt w sprawie wpisu ] [ edytuj ]
Pochodzimy z województwa lubelskiego. Jesteśmy wyspecjalizowani do prowadzenia uroczystości i imprez rodzaju wesele, bal grając obszerny repertuar z różnych z różnych czasów i gatunków muzycznych. Skład: wokalistka, saksofon, akordeon, gitara. Wieloletnie doświadczenie. Zespół należy do czołówki zespołów weselnych w lubelskim. Nasze mocne strony: Duże doświadczenie W branży weselnej posiadamy bogate doświadczenie. Mamy za sobą wiele bali sylwestrowych, prymicji no i oczywiście wesel. Mimo to nie wpadamy w rutynę i do wszystkich zleceń podchodzimy bardzo poważnie. Bogate instrumentarium Nie opieramy się jedynie na keyboardzie. Kochamy naturalne brzmienie saksofonu, gitary i akordeonu. Instrumentów tych nie wahamy się użyć na scenie! Zróżnicowany repertuar Świetnie się złożyło, że każdy z członków zespołu ma inne preferencje muzyczne, co owocuje szerokim spektrum muzycznym zespołu. Nie musisz się więc obawiać, że na weselu będzie tylko disco polo albo tylko rock. Staramy się zawsze mieszać różne gatunki, aby zadowolić wszystkich gości. Uczciwa firma Podpisujesz umowę z legalnie działającą firmą, dlatego możesz być pewien, że zlecenie zostanie zrealizowane na najwyższym poziomie. Więcej na naszej stronie internetowej.
słowa kluczowe zespół muzyczny, zespół na wesele, weselny, lublin, lubelskie, lubartow, bal, studniówkę
kategorie Województwa >> lubelskie
Hobby i rozrywka >> Organizacja i obsługa imprez
Kultura i sztuka >> Muzyka
data wpisu 2019-03-22
url https://www.alibi.net.pl/
menu
reklama
Czasy szkolne to okres, w którym najczęściej zwiedzamy Polskę. Wraz ze swoimi nauczycielami przemierzamy szlaki i odwiedzamy takie miejsca jak Wawel czy schroniska w Karkonoszach. Góry, latarnie morskie oraz zabytki architektury sakralnej to podstawa naszej turystyki wycieczkowej. Po zakończeniu szkoły najczęściej porzucamy zwiedzanie ruin i chodzenie po górach na rzecz siedzenia w knajpach i biegania po dyskotekach. Ten kilkuletni okres kończy się najczęściej zdobyciem partnera i posiadaniem dzieci. Wtedy to nadchodzi czas, w którym na nowo zaczynamy odkrywać piękno polskiej ziemi i przemierzać kilometry w celu dotarcia do takich miejsc jak Kopalnia Soli w Wieliczce czy Fort Gerharda w Świnoujściu.