Oświetlenie led do domu i ogrodu,żarówki ledowe,gu10 led,zarówki gu10
Sklep stomatologiczny Poznań
Sklep Spadental -
Producent parapetów zewnętrznych aluminiowych i stalowych
Sejfy gabinetowe
Siłownia Wrocław
Fotografia ślubna Poznań
Systemy ERP - Comarch OPtima
strona główna
Dodaj stronę
Kategorie
Jak to działa
Regulamin
Kontakt

Kurs Żeglarski | Półkolonie | Rejsy Motorówką

Punkty: 30 [ ct:0, pr:0, gfx:0, biz:0, link:0, html:0, rss:0, ex:30 ] [ Lucky One ] [ kontakt w sprawie wpisu ] [ edytuj ]
to doskonały sposób na aktywne wakacje dla młodzieży. W trakcie szkolenia na patent żeglarza jachtowego uczestnicy nie tylko uczą się jak sterować jachtem żaglowym, poznają węzły żeglarskie i teorię konieczną do zdania egzaminu na patent. Uczestnicy kursów żeglarskich uczą się również wytrwałości, pracy w załodze oraz obcują z potęgą i pięknem przyrody. Wszystko to pod okiem doskonały instruktorów żeglarstwa. Jeżeli twoja dziecko jest jeszcze za młode by wziąć udział w kursie żeglarskim, ale chcesz mu pokazać piękno tego sportu mamy rozwiązanie! Półkolonie żeglarskie w Olsztynie to sprawdzony i bezpieczny scenariusz na aktywny wypoczynek w mieście. Półkolonie Olsztyn to projekt który nieprzerwanie od ośmiu lat uczy najmłodszych żeglować i wywołuje potężne uśmiechy na twarzach dzieci. Nasi Instruktorzy są gwarantem bezpieczeństwa na półkoloniach, a Kadra wychowawcza zadba o każdą minutę na lądzie. Dla tych którzy nie mają czasu na wzięcie udziału w kursie lub półkoloniach, a chcą poczuć wolność na wodzie przygotowaliśmy jeszcze jedną niesamowitą ofertę. Rejs motorówką ze sternikiem to wyjątkowa atrakcja dla całej rodziny. Nasze szybkie motorówki zabiorą Was w niezapomniany rejs po jeziorze w Olsztynie lub na Mazurach, a o bezpieczeństwo zadba nasz sternik.
słowa kluczowe kurs żeglarski; półkolonie Olsztyn; rejsy motorówką
kategorie Województwa >> warmińsko-mazurskie
Sport, relaks, turystyka >> Atrakcje turystyczne
Sport, relaks, turystyka >> Biura podróży, agencje
data wpisu 2019-03-12
url https://www.na-wiatr.pl
menu
reklama
Czasy szkolne to okres, w którym najczęściej zwiedzamy Polskę. Wraz ze swoimi nauczycielami przemierzamy szlaki i odwiedzamy takie miejsca jak Wawel czy schroniska w Karkonoszach. Góry, latarnie morskie oraz zabytki architektury sakralnej to podstawa naszej turystyki wycieczkowej. Po zakończeniu szkoły najczęściej porzucamy zwiedzanie ruin i chodzenie po górach na rzecz siedzenia w knajpach i biegania po dyskotekach. Ten kilkuletni okres kończy się najczęściej zdobyciem partnera i posiadaniem dzieci. Wtedy to nadchodzi czas, w którym na nowo zaczynamy odkrywać piękno polskiej ziemi i przemierzać kilometry w celu dotarcia do takich miejsc jak Kopalnia Soli w Wieliczce czy Fort Gerharda w Świnoujściu.