Oświetlenie led do domu i ogrodu,żarówki ledowe,gu10 led,zarówki gu10
Sklep stomatologiczny Poznań
Sklep Spadental -
Producent parapetów zewnętrznych aluminiowych i stalowych
Sejfy gabinetowe
Siłownia Wrocław
Fotografia ślubna Poznań
Systemy ERP - Comarch OPtima
strona główna
Dodaj stronę
Kategorie
Jak to działa
Regulamin
Kontakt

Analizy i badania rynku od Quantify

Punkty: 30 [ ct:0, pr:0, gfx:0, biz:0, link:0, html:0, rss:0, ex:30 ] [ Lucky One ] [ kontakt w sprawie wpisu ] [ edytuj ]
Quantify zajmuje się opracowywaniem profesjonalnych badań rynku. Klienci firmy mogą liczyć zarówno na analizy na szczeblu lokalnym, jak i krajowym, międzynarodowym, czy globalnym. Na koncie Quantify znajdują się opracowania dla firm o najróżniejszych profilu i specjalizacji. To m.in. branża budowlana, technologiczna, produktów szybkozbywalnych, czy edukacji. Quantify to zespół ekspertów posiadających zarówno akademickie, jak i praktyczne doświadczenie w tworzeniu analiz opartych o twarde dane, zgodnych z przyjętymi dobrymi praktykami i metodologiami. Wszystkie analizy oddawane są klientom na wyłączność.
słowa kluczowe badania rynku, analizy rynku, mikrosegmentacja, makrosegmentacja
kategorie Biznes >> Doradztwo i konsulting
Biznes >> Kursy i szkolenia dla biznesu
Marketing i reklama >> Badania marketingowe
data wpisu 2019-02-04
url https://quantify.pl/
menu
reklama
Czasy szkolne to okres, w którym najczęściej zwiedzamy Polskę. Wraz ze swoimi nauczycielami przemierzamy szlaki i odwiedzamy takie miejsca jak Wawel czy schroniska w Karkonoszach. Góry, latarnie morskie oraz zabytki architektury sakralnej to podstawa naszej turystyki wycieczkowej. Po zakończeniu szkoły najczęściej porzucamy zwiedzanie ruin i chodzenie po górach na rzecz siedzenia w knajpach i biegania po dyskotekach. Ten kilkuletni okres kończy się najczęściej zdobyciem partnera i posiadaniem dzieci. Wtedy to nadchodzi czas, w którym na nowo zaczynamy odkrywać piękno polskiej ziemi i przemierzać kilometry w celu dotarcia do takich miejsc jak Kopalnia Soli w Wieliczce czy Fort Gerharda w Świnoujściu.