Oświetlenie led do domu i ogrodu,żarówki ledowe,gu10 led,zarówki gu10
Sklep stomatologiczny Poznań
Sklep Spadental -
Producent parapetów zewnętrznych aluminiowych i stalowych
Sejfy gabinetowe
Siłownia Wrocław
Fotografia ślubna Poznań
Systemy ERP - Comarch OPtima
strona główna
Dodaj stronę
Kategorie
Jak to działa
Regulamin
Kontakt

Urządzenia do terapii ruchowej

Punkty: 30 [ ct:0, pr:0, gfx:0, biz:0, link:0, html:0, rss:0, ex:30 ] [ Lucky One ] [ kontakt w sprawie wpisu ] [ edytuj ]
Oficjalny dystrybutor urządzeń do rehabilitacji ruchowej niemieckiej marki MOTOmed oraz Hasomed, obecny na polskim rynku od 2006 roku. Firma oferuje rotory dostosowane do specjalnych wymogów pacjenta równocześnie dobierając odpowiednie oprzyrządowanie oraz programy terapeutyczne. Najważniejszym elementem naszej działalności jest bezpieczeństwo połączone z zadowoleniem naszych Klientów. Nasze urządzenia pracują w polskich szpitalach, sanatoriach, ośrodkach rehabilitacyjnych i przynoszą ulgę przy porażeniach, spastyczności, stanach osłabienia fizycznego i w wypadku braku ruchu. W swojej ofercie mamy również rotory przeznaczone dla dzieci, pacjentów leżących oraz takie, które wspierająterapię dłoni i palców. Ściśle współpracujemy z lekarzami, terapeutami, uniwersytetami oraz z samymi pacjentami.
słowa kluczowe rehabilitacja, terapia, spastyczność, MOTOmed, Hasomed
kategorie Zdrowie i uroda >> Wyposażenie medyczne
Zdrowie i uroda >> Lekarze
Sport, relaks, turystyka >> Sport niepełnosprawnych
data wpisu 2018-07-29
url https://polomed.pl/
menu
reklama
Czasy szkolne to okres, w którym najczęściej zwiedzamy Polskę. Wraz ze swoimi nauczycielami przemierzamy szlaki i odwiedzamy takie miejsca jak Wawel czy schroniska w Karkonoszach. Góry, latarnie morskie oraz zabytki architektury sakralnej to podstawa naszej turystyki wycieczkowej. Po zakończeniu szkoły najczęściej porzucamy zwiedzanie ruin i chodzenie po górach na rzecz siedzenia w knajpach i biegania po dyskotekach. Ten kilkuletni okres kończy się najczęściej zdobyciem partnera i posiadaniem dzieci. Wtedy to nadchodzi czas, w którym na nowo zaczynamy odkrywać piękno polskiej ziemi i przemierzać kilometry w celu dotarcia do takich miejsc jak Kopalnia Soli w Wieliczce czy Fort Gerharda w Świnoujściu.
linki:
psi fryzjer poznań |
Skrypt katalogu v 2.7.0 www.katalog.web-news.eu | kontakt: mirek1803@op.pl