Oświetlenie led do domu i ogrodu,żarówki ledowe,gu10 led,zarówki gu10
Sklep stomatologiczny Poznań
Sklep Spadental -
Oficjalny partner handlowy Philips Sonicare
Producent parapetów zewnętrznych aluminiowych i stalowych
Sejfy gabinetowe
Siłownia Wrocław
Fotografia ślubna Poznań
strona główna
Dodaj stronę
Kategorie
Jak to działa
Regulamin
Kontakt

Krajowy i międzynarodowy transport drogowy

Punkty: 30 [ ct:0, pr:0, gfx:0, biz:0, link:0, html:0, rss:0, ex:30 ] [ Lucky One ] [ kontakt w sprawie wpisu ] [ edytuj ]
W drogowym transporcie towarów liczy się czas, szybkość, bezpieczeństwo i dobre planowanie. CargoManager.pl wychodząc na przeciw oczekiwaniom swoich klientów, stworzył ofertę dopasowaną do oczekiwań przy zachowaniu całkowitej zgodność z obowiązującym prawem i regulacjami transportowymi. Transport realizowany jest zarówno na terenie Polski jak i międzynarodowo na obszarze Unii Europejskiej. W efekcie pozwala to CargoManager na obsługę szerokiego zakresu podmiotów i zróżnicowanych ładunków, które przewozimy dla naszych klientów. Do ich dyspozycji oddajemy rozbudowany tabor w skład którego wchodzą zarówno standardowe pojazdy z naczepami, jak również i megi czy chłodnie przeznaczone do transportu żywności. Uzupełnieniem oferty jest doświadczona baza kierowców, którzy zadbają aby Państwa ładunek dotarł na miejsce o czasie i przede wszystkim bezpiecznie. Kwestie bezpieczeństwa traktujemy bardzo poważnie - korzystając z nowoczesnych technologii oraz dobrych praktyk celem minimalizowania ryzyka i wystąpienia sytuacji zagrażających zarówno ładunkowi jak i wypełnieniu ograniczeń czasowych. Nasi doświadczeni doradcy i spedytorzy pomogą Państwu w dobraniu odpowiednich rozwiązań dla przedstawionych potrzeb. To praktycy branży TSL, którzy codziennie wykorzystują swoją wiedzę aby zagwarantować najwyższy standard świadczonych usług przez markę Cargo Manager. Jeśli poszukują Państwo sprawdzonego i zaufanego partnera w kwestiach transportu i spedycji drogowej - zapraszamy do współpracy.
słowa kluczowe transport krajowy, transport międzynarodowy, spedycja, logistyka, transport drogowy, transport towarów
kategorie Transport i spedycja >> Logistyka
Transport i spedycja >> Spedycja
Transport i spedycja >> Transport lądowy
data wpisu 2018-03-14
url http://www.cargomanager.pl/
menu
reklama
Czasy szkolne to okres, w którym najczęściej zwiedzamy Polskę. Wraz ze swoimi nauczycielami przemierzamy szlaki i odwiedzamy takie miejsca jak Wawel czy schroniska w Karkonoszach. Góry, latarnie morskie oraz zabytki architektury sakralnej to podstawa naszej turystyki wycieczkowej. Po zakończeniu szkoły najczęściej porzucamy zwiedzanie ruin i chodzenie po górach na rzecz siedzenia w knajpach i biegania po dyskotekach. Ten kilkuletni okres kończy się najczęściej zdobyciem partnera i posiadaniem dzieci. Wtedy to nadchodzi czas, w którym na nowo zaczynamy odkrywać piękno polskiej ziemi i przemierzać kilometry w celu dotarcia do takich miejsc jak Kopalnia Soli w Wieliczce czy Fort Gerharda w Świnoujściu.