Oświetlenie led do domu i ogrodu,żarówki ledowe,gu10 led,zarówki gu10
Sklep stomatologiczny Poznań
Sklep Spadental -
Producent parapetów zewnętrznych aluminiowych i stalowych
Sejfy gabinetowe
Siłownia Wrocław
Fotografia ślubna Poznań
Systemy ERP - Comarch OPtima
strona główna
Dodaj stronę
Kategorie
Jak to działa
Regulamin
Kontakt

Piece piekarskie

Punkty: 30 [ ct:0, pr:0, gfx:0, biz:0, link:0, html:0, rss:0, ex:30 ] [ Lucky One ] [ kontakt w sprawie wpisu ] [ edytuj ]
Mech - Masz od trzydziestu lat zaopatruje branżę piekarską a oprócz tego cukierniczą w piece, maszyny, urządzenia i również wszystkie niezbędne przybory. Znajdujący się w Szczecinie zakład przemysłowy kompleksowo obsługuje klientów - od projektu, przez produkcję, sprzedaż, obsługę logistyczną do obsługi serwisowej. Zatrudnieni doświadczeni fachowcy dbają o wysoki standard usług a oprócz tego o to żeby wszystkie towary były wysokiej jakości, a zresztą oryginalne a także odpowiadały na zapotrzebowania cukierników i również piekarzy. Krajalnice a także pakowaczki do chleba, młynki, ubijaczki, wywrotnice, piece elektryczne - m.in. z ich charakterystyką a także aktualną ofertą firmy można zapoznać się na stronie www. mech-masz.com.pl. Mech - Masz prężnie się rozwija i poszerza gamę artykułów, walory jej dotychczasowych produktów docenili nie tylko krajowi, ale także zagraniczni kontrahenci.
słowa kluczowe maszyny piekarnicze, piece piekarnicze, producent urządzeń piekarniczych
kategorie Przemysł i produkcja >> Przemysł spożywczy
Gastronomia >> Usługi dla gastronomii
Przemysł i produkcja >> Przemysł pozostały
data wpisu 2017-07-30
url http://mech-masz.com.pl
menu
reklama
Czasy szkolne to okres, w którym najczęściej zwiedzamy Polskę. Wraz ze swoimi nauczycielami przemierzamy szlaki i odwiedzamy takie miejsca jak Wawel czy schroniska w Karkonoszach. Góry, latarnie morskie oraz zabytki architektury sakralnej to podstawa naszej turystyki wycieczkowej. Po zakończeniu szkoły najczęściej porzucamy zwiedzanie ruin i chodzenie po górach na rzecz siedzenia w knajpach i biegania po dyskotekach. Ten kilkuletni okres kończy się najczęściej zdobyciem partnera i posiadaniem dzieci. Wtedy to nadchodzi czas, w którym na nowo zaczynamy odkrywać piękno polskiej ziemi i przemierzać kilometry w celu dotarcia do takich miejsc jak Kopalnia Soli w Wieliczce czy Fort Gerharda w Świnoujściu.