Oświetlenie led do domu i ogrodu,żarówki ledowe,gu10 led,zarówki gu10
Sklep stomatologiczny Poznań
Sklep Spadental -
Producent parapetów zewnętrznych aluminiowych i stalowych
Sejfy gabinetowe
Siłownia Wrocław
Fotografia ślubna Poznań
Systemy ERP - Comarch OPtima
strona główna
Dodaj stronę
Kategorie
Jak to działa
Regulamin
Kontakt

nowoczesne systemy do głosowania

Punkty: 30 [ ct:0, pr:0, gfx:0, biz:0, link:0, html:0, rss:0, ex:30 ] [ Lucky One ] [ kontakt w sprawie wpisu ] [ edytuj ]
Nasza młoda, lecz dynamicznie rozwijająca się firma zaprasza do skorzystania realizowanych przez siebie usług. Trudnimy się obsługą walnych zgromadzeń, doradztwem korporacyjnym, szkoleniami dotyczącymi obowiązków informacyjnych spółek publicznych. Nasza przedsiębiorstwo chce Wam zaoferować nowoczesne systemy głosowania, które możecie swobodnie wykorzystać na przestrzeni organizowania walnych zgromadzeń akcjonariuszy a także udziałowców. Dzięki naszym systemom, które są bardzo intuicyjne w obsłudze głosowanie będzie przeprowadzone niezwykle sprawnie i zgodnie z oczekiwaniami. Elektroniczne głosowanie to jedno z najlepszych metod, z możliwością zachowania tajemnicy kto udzielił jakiego głosu. Nasi klienci doceniają naszą pomoc, jaką oferujemy im w trakcie organizowania tego gatunku spotkań. Bardzo chętnie służymy Wam także radą w trakcie przygotowywania tego najważniejszego spotkania w życiu spółki.
słowa kluczowe obsługa walnych zgromadzeń, elektroniczna obsługa głosowań, elektroniczne głosowanie
kategorie Elektronika i telekomunikacja >> Sprzęt TV i video
Elektronika i telekomunikacja >> Elektronika
Elektronika i telekomunikacja >> Sprzęt audio
data wpisu 2017-07-22
url http://wza.com.pl
menu
reklama
Czasy szkolne to okres, w którym najczęściej zwiedzamy Polskę. Wraz ze swoimi nauczycielami przemierzamy szlaki i odwiedzamy takie miejsca jak Wawel czy schroniska w Karkonoszach. Góry, latarnie morskie oraz zabytki architektury sakralnej to podstawa naszej turystyki wycieczkowej. Po zakończeniu szkoły najczęściej porzucamy zwiedzanie ruin i chodzenie po górach na rzecz siedzenia w knajpach i biegania po dyskotekach. Ten kilkuletni okres kończy się najczęściej zdobyciem partnera i posiadaniem dzieci. Wtedy to nadchodzi czas, w którym na nowo zaczynamy odkrywać piękno polskiej ziemi i przemierzać kilometry w celu dotarcia do takich miejsc jak Kopalnia Soli w Wieliczce czy Fort Gerharda w Świnoujściu.