Oświetlenie led do domu i ogrodu,żarówki ledowe,gu10 led,zarówki gu10
Sklep stomatologiczny Poznań
Sklep Spadental -
Producent parapetów zewnętrznych aluminiowych i stalowych
Sejfy gabinetowe
Siłownia Wrocław
Fotografia ślubna Poznań
Systemy ERP - Comarch OPtima
strona główna
Dodaj stronę
Kategorie
Jak to działa
Regulamin
Kontakt

Metalica – szafy skrytkowe

Punkty: 10 [ ct:0, pr:0, gfx:0, biz:0, link:0, html:0, rss:0, ex:10 ] [ Lucky One ] [ kontakt w sprawie wpisu ] [ edytuj ]
Produkujemy metalowe szafki skrytkowe służące do przechowywania różnych przedmiotów w zakładach pracy, przechowalniach bagażu, miejscach publicznych itp. Skrytki w naszych szafach mają różną wielkość – od kilkunastu cm wysokości do 85cm wysokości, 30 lub 40cm szerokości oraz 50cm głębokości. Produkujemy szafy skrytkowe posiadające od dwóch do sześciu skrytek w pionie (w kolumnie) oraz od jednej do czterech kolumn. Łącznie mamy w standardowej ofercie kilkadziesiąt modeli szaf skrytkowych. Na zamówienie produkujemy szafy o wymiarach niestandardowych, według wymagań klienta. Ciekawą propozycją są szafy schowkowe z dwoma schowkami w pionie. Skrytki w tych szafach posiadają drążek umożliwiający powieszenie ubrania i są na tyle duże, że można w nich zmieścić tornister, torbę sportową itp. Dzięki takiej funkcjonalności szafy skrytkowe z dwoma skrytkami w pionie doskonale sprawdzają się w szatniach szkolnych (jako szafki szkolne) oraz w szatniach sportowych. Wszystkie nasze szafy skrytkowe dostępne są w kilu wersjach wykonania. Produkujemy szafy na nóżkach i bez nich. Ze względu na grubość blachy szafy skrytkowe dostępne są w wersji ekonomicznej wykonanej z blachy o grubości 0,5mm , w wersji standardowej wykonanej z blachy o grubości 0,6mm oraz w wersji Lux wykonanej z blachy o grubości 0,8mm.
słowa kluczowe Szafki ubraniowe, szafki bhp, szafki skrytkowe, szafki schowkowe, szafy skrytkowe, szafy schowkowe
kategorie Biznes >> BHP
Biznes >> Wyposażenie biura
data wpisu 2017-06-16
url http://www.metalica.com.pl/
menu
reklama
Czasy szkolne to okres, w którym najczęściej zwiedzamy Polskę. Wraz ze swoimi nauczycielami przemierzamy szlaki i odwiedzamy takie miejsca jak Wawel czy schroniska w Karkonoszach. Góry, latarnie morskie oraz zabytki architektury sakralnej to podstawa naszej turystyki wycieczkowej. Po zakończeniu szkoły najczęściej porzucamy zwiedzanie ruin i chodzenie po górach na rzecz siedzenia w knajpach i biegania po dyskotekach. Ten kilkuletni okres kończy się najczęściej zdobyciem partnera i posiadaniem dzieci. Wtedy to nadchodzi czas, w którym na nowo zaczynamy odkrywać piękno polskiej ziemi i przemierzać kilometry w celu dotarcia do takich miejsc jak Kopalnia Soli w Wieliczce czy Fort Gerharda w Świnoujściu.
linki:
psi fryzjer poznań |
Skrypt katalogu v 2.7.0 www.katalog.web-news.eu | kontakt: mirek1803@op.pl