Oświetlenie led do domu i ogrodu,żarówki ledowe,gu10 led,zarówki gu10
Sklep stomatologiczny Poznań
Sklep Spadental -
Producent parapetów zewnętrznych aluminiowych i stalowych
Sejfy gabinetowe
Siłownia Wrocław
Fotografia ślubna Poznań
Systemy ERP - Comarch OPtima
strona główna
Dodaj stronę
Kategorie
Jak to działa
Regulamin
Kontakt

Biuro tłumaczeń

Punkty: 30 [ ct:0, pr:0, gfx:0, biz:0, link:0, html:0, rss:0, ex:30 ] [ Lucky One ] [ kontakt w sprawie wpisu ] [ edytuj ]
Biuro tłumaczeń Prolexico to zespół tłumaczy języków europejskich. Specjalizacja naszego biura to tłumaczenia umów, kontraktów, treści o charakterze medycznym, folderów, specyfikacji technicznych, oprogramowania. Tłumaczenia realizujemy zgodnie z normą translatorską PN-EN 15038. Nie pobieramy zaliczek, ani wstępnej zapłaty za usługę. Wykonujemy tłumaczenia zwykłe, a także przysięgłe. Jakość biura tłumaczeń Prolexico doceniło już wielu klientów indywidualnych, firm i instytucji. Wycena realizacji usługi tłumaczenia jest darmowa i opracowywana na podstawie plików w języku źródłowym - klient przed rozpoczęciem prac wie, ile wyda za tłumaczenie. Usługi realizujemy kompleksowo: przeprowadzamy prace terminologiczne oraz dwuetapową weryfikację. Gwarantujemy szybkie terminy realizacji we wszystkich konfiguracjach językowych. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.
słowa kluczowe biuro tłumaczeń, tłumaczenia, tłumacz, tłumaczenie, tlumaczenia, agencja tłumaczeń, prolexico
kategorie Usługi >> Tłumaczenia
Edukacja i szkolnictwo >> Tłumaczenia naukowe
Województwa >> mazowieckie
data wpisu 2016-10-03
url http://prolexico.com
menu
reklama
Czasy szkolne to okres, w którym najczęściej zwiedzamy Polskę. Wraz ze swoimi nauczycielami przemierzamy szlaki i odwiedzamy takie miejsca jak Wawel czy schroniska w Karkonoszach. Góry, latarnie morskie oraz zabytki architektury sakralnej to podstawa naszej turystyki wycieczkowej. Po zakończeniu szkoły najczęściej porzucamy zwiedzanie ruin i chodzenie po górach na rzecz siedzenia w knajpach i biegania po dyskotekach. Ten kilkuletni okres kończy się najczęściej zdobyciem partnera i posiadaniem dzieci. Wtedy to nadchodzi czas, w którym na nowo zaczynamy odkrywać piękno polskiej ziemi i przemierzać kilometry w celu dotarcia do takich miejsc jak Kopalnia Soli w Wieliczce czy Fort Gerharda w Świnoujściu.
linki:
psi fryzjer poznań |
Skrypt katalogu v 2.7.0 www.katalog.web-news.eu | kontakt: mirek1803@op.pl