Oświetlenie led do domu i ogrodu,żarówki ledowe,gu10 led,zarówki gu10
Sklep stomatologiczny Poznań
Sklep Spadental -
Producent parapetów zewnętrznych aluminiowych i stalowych
Sejfy gabinetowe
Siłownia Wrocław
Fotografia ślubna Poznań
Systemy ERP - Comarch OPtima
strona główna
Dodaj stronę
Kategorie
Jak to działa
Regulamin
Kontakt

Komory chłodnicze

Punkty: 30 [ ct:0, pr:0, gfx:0, biz:0, link:0, html:0, rss:0, ex:30 ] [ Lucky One ] [ kontakt w sprawie wpisu ] [ edytuj ]
Komory chłodnicze firmy PORKKA znalazły zastosowanie w wielu profesjonalnych kuchniach restauracji i hoteli, jak również w punktach restauracyjnych typu fast food, stołówkach zakładowych, szpitalach, laboratoriach oraz sklepach w całej Europie. Ciągłe badania i rozwój urządzeń chłodniczych gwarantują wysoką jakość jak i dużą konkurencyjność produktów produkowanych pod marką PORKKA. Komory chłodnicze PORKKA są gwarancją najwyższej jakości jak i precyzji wykonania, nie są to komory, których działanie jest zależne od instalatora wykonującego montaż, a gwarantowane przez fabrykę produkującą na co dzień kilka komór chłodniczych jak i mroźniczych. Firma PORKKA produkuje również kostkarki do lodu oraz łuskarki do lodu.
słowa kluczowe komora chłodnicza, komory chłodnicze, kostkarka do lodu, kostkarki do lodu
kategorie Elektronika i telekomunikacja >> AGD
Gastronomia >> Restauracje
Gastronomia >> Bary
data wpisu 2016-08-16
url http://www.icepro.com.pl
menu
reklama
Czasy szkolne to okres, w którym najczęściej zwiedzamy Polskę. Wraz ze swoimi nauczycielami przemierzamy szlaki i odwiedzamy takie miejsca jak Wawel czy schroniska w Karkonoszach. Góry, latarnie morskie oraz zabytki architektury sakralnej to podstawa naszej turystyki wycieczkowej. Po zakończeniu szkoły najczęściej porzucamy zwiedzanie ruin i chodzenie po górach na rzecz siedzenia w knajpach i biegania po dyskotekach. Ten kilkuletni okres kończy się najczęściej zdobyciem partnera i posiadaniem dzieci. Wtedy to nadchodzi czas, w którym na nowo zaczynamy odkrywać piękno polskiej ziemi i przemierzać kilometry w celu dotarcia do takich miejsc jak Kopalnia Soli w Wieliczce czy Fort Gerharda w Świnoujściu.