Oświetlenie led do domu i ogrodu,żarówki ledowe,gu10 led,zarówki gu10
Sklep stomatologiczny Poznań
Sklep Spadental -
Oficjalny partner handlowy Philips Sonicare
Producent parapetów zewnętrznych aluminiowych i stalowych
Sejfy gabinetowe
Siłownia Wrocław
Fotografia ślubna Poznań
strona główna
Dodaj stronę
Kategorie
Jak to działa
Regulamin
Kontakt

Serwis cystern i pomp do betonu

Punkty: 255 [ ct:0, pr:0, gfx:0, biz:0, link:0, html:0, rss:0, ex:255 ] [ Lucky One ] [ kontakt w sprawie wpisu ] [ edytuj ]
Nasz warsztat naprawczy cystern drogowych świadczy usługi zorientowane na serwis cystern. Posiadamy bogate zaplecze techniczne. Prowadzimy także serwis pomp do betonu Remontujemy pojazdy ciężarowe wszystkich producentów. Przedsiębiorstwo PHS Magnum ma zezwolenie TDT do modernizacji cystern drogowych wszystkich typów i marek. Zatrudnieni u nas spawacze mają uprawnienia TDT do spawania naczep objętych kontrolą Trans.Dozoru.Techn. Przygotowywujemy rewizje TDT. To czyni, że jesteśmy jedną z kilku firm w powiecie która może przeprowadzić pełny serwis cysterny zaliczając do tego wymianęt części poszycia, a też zrobić naprawę spawalniczą elementów kontrukcyjnych cysterny. Sprzedajemy także części zamienne cystern Na obszarze naszej firmy jest do dyspozycji powierzchnia parkingowa dla pojazdów ciężarowych. Nasi kontrahenci często z serwisu pomp do betonu.
słowa kluczowe serwis cystern, serwis putzmeister, serwis cifa, serwis pomp do betonu
kategorie Motoryzacja >> Serwisy, naprawa samochodów
Motoryzacja >> Pomoc drogowa
Motoryzacja >> Części i akcesoria samochodowe
data wpisu 2014-11-26
ważny do 2015-11-26 [ wpis wygasł przedłuż ]
url http://www.magnumchorula.pl
menu
reklama
Czasy szkolne to okres, w którym najczęściej zwiedzamy Polskę. Wraz ze swoimi nauczycielami przemierzamy szlaki i odwiedzamy takie miejsca jak Wawel czy schroniska w Karkonoszach. Góry, latarnie morskie oraz zabytki architektury sakralnej to podstawa naszej turystyki wycieczkowej. Po zakończeniu szkoły najczęściej porzucamy zwiedzanie ruin i chodzenie po górach na rzecz siedzenia w knajpach i biegania po dyskotekach. Ten kilkuletni okres kończy się najczęściej zdobyciem partnera i posiadaniem dzieci. Wtedy to nadchodzi czas, w którym na nowo zaczynamy odkrywać piękno polskiej ziemi i przemierzać kilometry w celu dotarcia do takich miejsc jak Kopalnia Soli w Wieliczce czy Fort Gerharda w Świnoujściu.