Oświetlenie led do domu i ogrodu,żarówki ledowe,gu10 led,zarówki gu10
Sklep stomatologiczny Poznań
Sklep Spadental -
Producent parapetów zewnętrznych aluminiowych i stalowych
Sejfy gabinetowe
Siłownia Wrocław
Fotografia ślubna Poznań
Systemy ERP - Comarch OPtima
strona główna
Dodaj stronę
Kategorie
Jak to działa
Regulamin
Kontakt

Smażalnia Ryb Belona

Punkty: 30 [ ct:0, pr:0, gfx:0, biz:0, link:0, html:0, rss:0, ex:30 ] [ Lucky One ] [ kontakt w sprawie wpisu ] [ edytuj ]
Jeśli jesteś w miejscowości nadmorskiej Dziwnów, powinieneś skosztować świeżej morskiej rybki. Smażalnia Ryb Belona to miejsce gdzie skosztujesz świeżo złowionych ryb z naszego morza. Tu zawsze masz pewność, że potrawy są świeże nie mrożone, a dzięki temu każdy klient wychodzi zadowolony! Jesteśmy małą firmą z wielkimi tradycjami, zarówno w przyrządzaniu ryb jak i w ich poławianiu dzięki naszej flocie rybackiej. Nasza smażalnia położona jest nad samą rzeką, niedaleko portu rybackiego Belony. Szczegóły dojazdu oraz inne informacje znajdziesz na naszej stronie internetowej. Pozdrawiamy i czekamy na was.
słowa kluczowe Dziwnów, smażalnia, belona, ryby
kategorie Gastronomia >> Restauracje
Rolnictwo, hodowla, żywność >> Ryby, owoce morza
Województwa >> zachodnio-pomorskie
data wpisu 2016-05-15
url http://www.smazalniabelona.pl
menu
reklama
Czasy szkolne to okres, w którym najczęściej zwiedzamy Polskę. Wraz ze swoimi nauczycielami przemierzamy szlaki i odwiedzamy takie miejsca jak Wawel czy schroniska w Karkonoszach. Góry, latarnie morskie oraz zabytki architektury sakralnej to podstawa naszej turystyki wycieczkowej. Po zakończeniu szkoły najczęściej porzucamy zwiedzanie ruin i chodzenie po górach na rzecz siedzenia w knajpach i biegania po dyskotekach. Ten kilkuletni okres kończy się najczęściej zdobyciem partnera i posiadaniem dzieci. Wtedy to nadchodzi czas, w którym na nowo zaczynamy odkrywać piękno polskiej ziemi i przemierzać kilometry w celu dotarcia do takich miejsc jak Kopalnia Soli w Wieliczce czy Fort Gerharda w Świnoujściu.
linki:
psi fryzjer poznań |
Skrypt katalogu v 2.7.0 www.katalog.web-news.eu | kontakt: mirek1803@op.pl